IncorpUAE

    RAK ICC — RAK International Corporate Centre — Посібник та ціни вільної зони

    Остання перевірка: March 2026Ціни можуть змінюватися; підтверджуйте в уповноваженому органі1 джерело перевірене
    Коротко

    RAK ICC — офшорна структура для холдингу, володіння ІВ, сімейного капіталу та міжнародного структурування. Не підходить як заміна справжній операційній компанії в ОАЕ.

    Чи варто обрати RAK ICC?

    RAK ICC — офшорна структура для холдингу, володіння ІВ, сімейного капіталу та міжнародного структурування. Не підходить як заміна справжній операційній компанії в ОАЕ.

    Для кого: Офшорний холдинг, фондації, транскордонне структурування, сімейний капітал

    Важливе застереження: Завжди перевіряйте актуальні ціни, відповідність діяльності та банківські реалії перед прийняттям рішення.

    Найкраще для

    Офшорний холдинг

    Від

    Request quote

    Візи

    Зазвичай структура, не орієнтована насамперед на візи

    Офіс

    Модель зареєстрованого агента; фізичний офіс не потрібен

    Терміни

    5–10 business days

    Банк

    Плануйте додатковий KYC

    Огляд

    RAK ICC, RAK International Corporate Centre, — офшорний корпоративний реєстр у Ras Al Khaimah, що використовується переважно для холдингу, володіння активами, володіння інтелектуальною власністю та транскордонного структурування, а не для повсякденного операційного бізнесу всередині ОАЕ. Він працює на моделі зареєстрованого агента, що означає: компанії формуються та обслуговуються через ліцензованого агента, а не через фізичний офіс чи присутність персоналу. Його зазвичай використовують для холдингових компаній, спеціальних цільових компаній, планування сімейного капіталу та спадкоємства й міжнародного структурування, де метою є чистий, визнаний офшорний інструмент. Важливо, що це не заміна справжній операційній компанії в ОАЕ: зазвичай це не структура з пріоритетом віз і вона не надає місцевого торгового доступу чи спонсорства віз, які пропонує операційна компанія вільної зони чи материкова компанія. Банкінг значною мірою залежить від структури, її сутності та підтвердних документів, як-от чітка заява про мету та підтвердження джерела коштів, і може бути складнішим саме тому, що він офшорний. Засновникам, яким потрібен операційний бізнес усередині ОАЕ, місцева торгівля чи резидентські візи, слід натомість розглянути операційну вільну зону. Там, де метою є холдинг, ІВ чи міжнародне структурування, RAK ICC може бути ефективним, але мета має бути справжньою, а не обхідним шляхом. Порівняйте його з ADGM для потреб структурування та підтвердьте поточні ціни й вимоги із зареєстрованим агентом чи органом влади перед рішенням.

    Кому підходить

    Це може підійти, коли

    • Потреби міжнародного структурування
    • Сімейні офіси
    • Цілі SPV і холдингу

    Може не підійти, коли

    • Операційні бізнеси
    • Залежні від віз налаштування
    • Місцева торгівля в ОАЕ

    Види діяльності

    HoldingInternational TradingIP OwnershipInvestment

    Доступність діяльності може відрізнятися. Уточніть в уповноваженому органі щодо вашої конкретної діяльності.

    Ціни та пакети

    Standard

    AED 10,000+ /yr

    Включає

    • Offshore registration
    • Registered agent

    Не включено

    • Visa
    • Physical office
    • UAE trade licence

    Ціни орієнтовні. Остання перевірка: March 2026. Завжди підтверджуйте тарифи та включення.

    Pricing source & verification

    Pricing status
    Request quote
    Source type
    Official authority
    Source
    RAK ICC
    Last checked
    2026-06-20
    Confidence
    medium

    Offshore company costs depend on registered agent, jurisdiction and service package.

    Prices are indicative and may change without notice. Final setup cost depends on business activity, licence type, legal structure, shareholder count, visa allocation, office/facility requirement, establishment card, immigration file, medical, Emirates ID, insurance, approvals, government fees, renewal terms and current authority offers. Always verify the final quote with the relevant authority or authorised partner before payment.

    Візи та офіс

    Візи

    Зазвичай це не структура з пріоритетом віз.

    Офіс

    Модель зареєстрованого агента; фізичний офіс не потрібен.

    Visa eligibility and quota depend on licence type, package, facility, establishment card, immigration file, authority rules and immigration approval.
    Free-zone companies are within the UAE Corporate Tax regime. A 0% Corporate Tax rate may apply only to Qualifying Income earned by a Qualifying Free Zone Person that meets the required conditions. It is not automatic.

    Банківські та KYC реалії

    Банкінг залежить від структури, сутності та документів. Не операційна компанія.

    Процес реєстрації

    1. 1Залучіть зареєстрованого агента
    2. 2Подайте заявку
    3. 3Отримайте схвалення
    4. 4Сплатіть збори
    5. 5Отримайте сертифікат

    Загальні вимоги

    • Копія паспорта
    • Бізнес-план або заява про мету
    • Документи про джерело коштів

    Поширені помилки

    Порівняти RAK ICC з альтернативами

    КритеріїRAK ICCADGM
    Початкова вартістьRequest quoteRequest quote
    Ідеально дляОфшорний холдинг, фондації, транскордонне структурування, сімейний капіталRegulated finance, fintech, funds, family offices, private wealth, holding structures, sophisticated governance
    ВізиЗазвичай структура, не орієнтована насамперед на візиVisas available through partner arrangements
    ОфісМодель зареєстрованого агента; фізичний офіс не потрібенOffice required; co-working available
    Терміни5–10 business days~10 business days
    БанкБанкінг залежить від структури та економічної сутностіStrong regulatory reputation aids banking
    Віддалено-орієнтованийТакНі
    Порівняння базуються на видимих критеріях і редакційній методології. Відповідність залежить від вашої діяльності, контексту резидентства та термінів.

    Часті запитання

    Джерела та методологія

    Остання перевірка: March 2026

    Ця сторінка має освітній характер і не є юридичною чи податковою консультацією. Тарифи, вимоги та політики органів можуть змінюватися. Завжди підтверджуйте найновіші офіційні вимоги та отримуйте кваліфіковану консультацію для вашої конкретної ситуації.

    Готові дослідити RAK ICC?

    Отримайте перевірену пропозицію, персональний огляд реєстрації або зв'яжіться з консультантом, який розуміє цю вільну зону.